Будинок культури с. Плесна

 

Історія клубного закладу в с.Плесна розпочалася ще в далекі довоєні часи. В 1934 році було відкрито в попівській хаті хату-читальню і клуб, першим завідуючим клубом був Грищук Самко Йосипович.

Спочатку Плесенський клуб був невеличкою хатиною з маленькою сценою та дерев’яними лавками, та у 1963 році було збудовано Будинок Культури, який першим очолив Іщук Петро Олексійович. При БК працювала сільська бібліотека, було проведене водяне опалення. Велике фойє, глядацька зала, танцювальна зала, простора сцена з гримерною, кіноустановка – все це створювало не тільки відмінні умови для працівників, а й можливість чудово провести час та відпочити відвідувачам закладу.

   У 2017 році в Плесенському Будинку культури за рахунок коштів сільської ради було проведено капітальний ремонт приміщення. За кошти Інституту Солідарності громад Романа Мацоли придбано та встановлено дитячий ігровий майданчик. За рахунок коштів із державного бюджету , було встановлено та змонтовано автономне опалення.

За останній рік зроблено косметичний ремонт приміщення: кабінету завідувача,  кімнати гурткової роботи, облаштовано музейний куточок з історії створення Народного аматорського театру “Птах”.  Закуплено необхідні меблі.

Шикерук Максим Михайлович – завідуючий філією «Будинок культури с.Плесна». Освіта вища – Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка Степана Дем’янчука. На посаді з 2018 року.

 

Манійчук Любов Геннадівна – керівник  дитячого театрального гуртка «ДИВОСВІТ». «Будинок культури с. Плесна». Освіта базова вища, закінчила Камянець – Подільське училище культури  за спеціальністю режисер театрального колективу, на посаді з 2021року.

 

 Гаврилюк (Савчук) Лариса Миколаївна – художній керівник .Освіта вища, закінчила Рівенський державний гуманітарний університет за спеціальністю музичне мистецтво. Кваліфікація – викладач, артист ансамблю, керівник фольклорного ансамблю. На посаді працює з 2007 року.

   Головними завданнями та напрямками роботи 

для працівників культури СБК, є:

  • задоволення культурно-дозвіллєвих потреби населення;
  • розвиток усіх видів та жанрів самодіяльної народної творчості, аматорського мистецтва, народних художніх промислів;
  • створення та організація діяльності клубних формувань (творчих колективів, гуртків, студій, любительських об’єднань, клубів за інтересами);
  • вивчення культурних запитів та розкриття творчих здібностей і обдаровань різновікових груп населення;
  • підтримка соціально важливих культурних ініціатив;
  • вироблення та запровадження нових моделей культурного обслуговування громадян.

 

При філії «Будинок культури с.Плесна» працюють 5 клубних формувань.

  1. Гурток народного сольного співу «ВЕРЕТЕНЦЕ»

      2. Гурток естрадної пісні «Ля – ля – до».

      3. Гурток «Умілі ручки».

      4. Дитячий театральний гурток «ДИВОСВІТ».

      5. Народний аматорський театр «Птах».  

 

Послуги які надає філія «Будинок культури с.Плесна»

  1. Надання послуг з користування глядацькою залою для проведення різноманітних заходів.
  2. Проведення платних ігротек.

Контакти:

30421 Хмельницька обл.,

Шепетівський р-н.,

с.Плесна вул. Миру 54

096-953-16-54 Шикерук М.М.

plesna.sbk.best@gmail.com