26 травня у Шепетівському міському будинку культури відбувся обласний огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності «Мелодії, що єднають», який став яскравим святом творчості, натхнення та дитячих талантів. Сцена об’єднала творчі колективи закладів освіти Шепетівської громади, які представили різноманітну й насичену концертну програму. Захоплення глядачів викликали хореографічні композиції колективів ЦДЮТ «Браво» під керівництвом Діани Кучер та «Овація» під керівництвом Іванни Бейзимової, а також яскравий виступ черлідерів гімназії №1 під керівництвом Олексія Шулякова. Особливого настрою заходу додали вокальні виступи творчих колективів НВК №3 (керівник Інна Котовська), ліцею №1 (керівник Юлія Лебідь), ліцею №2 (керівник Наталія Гуменюк) та Плесенської гімназії (керівник Павло Яцишин). Атмосферу свята доповнили творчі номери, підготовлені Жанною Балагур, а справжньою окрасою концертної програми став виступ духового оркестру під керівництвом Василя Шевчука. Юні учасники натхненно демонстрували свої здібності у художньому читанні, театральному та ляльковому мистецтві під керівництвом Світлани Дробот, Оксани Швед та Юлії Попової. До учасників, педагогів і гостей заходу звернулися заступник міського голови Галина Безкоровайна та голова журі Наталія Жолобок. Теплу, щиру атмосферу заходу доповнила виставка «Тепло рідної оселі», створена педагогами закладів освіти, а майстер-класи дітей та їхніх наставників стали простором живого спілкування, творчості та обміну ідеями. «Мелодії, що єднають» вкотре підтвердили: дитяча творчість має потужну силу об’єднувати, надихати та відкривати нові горизонти для розвитку молодого покоління й культурного життя громади.

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *