Наші послуги

 

ПЕРЕЛІК

платних послуг, які можуть надаватися

Шепетівським міським будинком культури та його філіями,

згідно Постанови Кабінету Міністрів України  від 12 грудня 2011 р. N 1271

 

 1. Проведення вистав, театральних, музичних, хореографічних постановок, циркових вистав; концертів, фестивалів, конкурсів, бенефісів, естрадних шоу, виставкових, освітніх та інших культурно-мистецьких заходів (проектів), демонстрація відео- і кінофільмів; інформаційно-масових, розважальних та інших заходів; виступів професійних мистецьких колективів, артистичних груп та окремих артистів (виконавців).
 2. Проведення занять у студіях, підготовчих групах, групах раннього естетичного розвитку, творчих школах та об’єднаннях, секціях та мистецьких аматорських об’єднаннях, на курсах, у літературно-музичних вітальнях, ігрових кімнатах для дітей та гуртках, а також індивідуального стажування.
 3. Організація діяльності любительських об’єднань та клубів за інтересами (художніх, технічних, природничо-наукових, колекційних, за професіями).
 4. Розроблення сценаріїв, постановочна робота та проведення заходів на замовлення підприємств, установ та організацій.
 5. Проведення спектаклів та концертів художньої самодіяльності.
 6. Проведення театралізованих свят, фестивалів, конкурсів, спортивно-розважальних, оздоровчих, обрядових заходів, виставок книг і творів образотворчого мистецтва, різноманітних виставок презентацій
 7. Надання послуг з організації та/або проведення культурно-масових заходів, міжнародних симпозіумів, науково-практичних конференцій, семінарів, майстер-класів, концертів, фестивалів, виставок і вистав.
 8. Показ слайд-фільмів ,кінофільмів і кінопрограм.
 9. Надання послуг з користування настільними і комп’ютерними іграми, більярдами, персональними комп’ютерами, глядацькими залами.
 10. Продаж у неспеціалізованих магазинах (кіосках, лотках) видань про фонди і діяльність бібліотек, музеїв, картинних галерей, виставкових залів, заповідників та інших закладів культури і мистецтва, репродукцій, наборів листівок, афіш, плакатів (у тому числі із зображенням творів мистецтв, пам’яток літератури), а також сувенірних виробів, значків, виробів народних промислів, декоративно-ужиткового мистецтва.
 11. Надання послуг з користування глядацькими залами, танцювальною залою, кімнатами у разі, коли це не перешкоджає провадженню закладом діяльності у сфері культури.
 12. Надання послуг з озвучення при організації та проведенні культурно-масових заходів.
 13. Ремонт, настроювання і налагодження музичних інструментів, звуко-, світло- та відеоапаратури.
 14. 14. Прокат музичних інструментів, культурно-спортивного і туристичного інвентарю, сценічних костюмів, взуття, театрального реквізиту.
 15. Виготовлення фонограм концертів і спектаклів, копій звукозапису музичних творів з фонотек клубних закладів, надання послуг студій звуко- і відеозапису.