12 травня у міському будинку культури відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня медичної сестри. У залі зібралися люди, чия щоденна праця є символом турботи, професійності та милосердя. Із вітальними словами до присутніх звернулися заступник міського голови Галина Безкоровайна, директор Шепетівської багатопрофільної лікарні Валентина Савчук, а також керівники центрів первинної медико-санітарної допомоги Віталій Градомський та Олександр Баранник. Під час заходу кращих представників професії відзначили нагородами Хмельницької обласної військової адміністрації та Почесними грамотами Шепетівської міської ради за сумлінну працю, професіоналізм і відданість справі. Святковий настрій учасникам дарували творчі номери, які стали приємною миттю відпочинку для медиків.

Дякуємо кожній медичній сестрі за вашу працю, турботу та людяність. Зі святом!

 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *