Графік роботи колективів

 

 

Хоровий колектив «Ветеран »

     вівторок                                   09.00 – 12.00

                                                                              середа                                     .10.00 -13.00

                                                                              четвер                                       15.30 -18.30

 

Хореографічна студія «Тріумф»

понеділок,четвер, п’ятниця               14.00 – 16.30

вівторок                                               14.00 – 17.30

середа                                                 14.00 – 16.00

субота                                                  11.00 – 14.00

 

Студія раннього  естетичного розвитку «Пізнайко»

Понеділок, вівторок, четвер              16.30 – 18.00

 

Ансамбль скрипалів «Експромт»

Вівторок                                            12.00 – 13.30

Середа                                              19.30 – 21.30

П’ятниця                                            16.00 – 21.30

 

Вокальний гурт «Будьмо»

Середа, четвер                                  13.00 – 14.30

 

Народний аматорський ансамбль «Ретро»

вівторок, середа, четвер                   1 0.00 – 13.00

 

Народний аматорський молодіжний театр «Браво»

  понеділок                                            10.00 – 13.00

  вівторок,,четвер,субота                      15.00 – 18.00

                                                                      середа                                                  16.00 -19.00

                                                                       неділя                                                  14.00 – 17.00

Народний аматорський театр танцю «Віват»

та підготовча студія

понеділок п’ятниця                              15.00 – 18.10

вівторок, четвер                                   14.45 – 18.10

середа                                                  14.00 – 18.00

неділя                                                  11.00 – 17.00

 

Народний аматорський  ансамбль української пісні «Колорит»

                                       вівторок,п’ятниця                                                        10.00 – 13.00                                        

понеділок,середа,четвер неділя                                  15.00 – 18.00

    

 

Дитячий зразковий театр естрадної пісні «Водограй»

понеділок                                              14.45 – 17.10

вівторок                                                 13.50 – 16.25

середа, четвер                                      14.55 – 17.25

п’ятниця                                                 14.00 – 16.35

неділя                                                    12.00 – 14.35

 

Народний аматорський ансамбль «Диксиленд»

понеділок                                               09.00 – 15.00

вівторок, четвер                                    12.00 – 15.00

середа                                                   13.00 – 15.00

 

 

                                                                                          Театр -студія  “Дивовижнні”

 

                                                                                          понеділок,середа,четвер           15.30- 18.30