Народний аматорський колектив «Диксиленд»

Кабацій Іван Іванович керівник народного аматорського джазового колективу «Диксиленд». На даній посаді з 2013 року. Освіта середня спеціальна – Ужгородське училище культури.

 

Джазовий ансамбль «Диксиленд» було створено в 1992р. В 2007 році йому було присвоєно звання «народний».

До складу учасників колективу входять викладачі ДМШ, працівники міського будинку культури та музиканти області. Колектив дружній, згуртований, систематично працює над підвищенням виконавської майстерності, проводить велику роботу по пропаганді джазового мистецтва, беруть участь міських  творчих заходах. У 2009 році диксиленд став переможцем регіонального туру Фестивалю мистецтв України «Мистецьким перевеслом квітчаємо свій край».

У репертуарі значне місце посідають твори вітчизняних авторів і аранжувальників, таких як О. Ухач – викладач Ужгородського училища культури, В. Камінський – учасник колективу.

За високий професіоналізм, пропаганду музичного мистецтва «народний» аматорський колектив диксиленд неодноразово був нагороджений грамотами обласного управління культури, міського голови, міського відділу культури. У 2010 році за вагомий особистий внесок у вирішення питань соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади міста, високі досягнення у праці та з нагоди Дня міста Шепетівки занесений на міську Дошку пошани.

В 2011році за сумлінну працю і високу професійну майстерність керівник Кабацій І.І. нагороджений грамотою міського голови.

В 2013році за вагомі здобутки у розвитку музичного мистецтва колектив був ногороджений грамотою міського голови.

В 2014році колектив за пропаганду мистецтва був нагороджений грамотою зав.відділом культури.

В 2015р «Диксиленд» підтвердив звання народного аматорського колективу.

В  2016 – 2017 роках колектив був активним учасником  міських заходів.

В 2018 р «Диксиленд» підтвердив звання народного аматорського колективу.

В 2019 р відбувся звітний концерт на сцені МБК.

[Not a valid template]