ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ “ДИВОВИЖНІ”

Керівник колективу – Юлія Іллівна Рабчевська, випускниця Державної академії керівних кадрів культури і мистецтва, спеціальність “театральне мистецтво”.

Театральна студія створена на початку жовтня 2018 року. Вихованці працюють над розвитком сценічної мови, пластики та акторськими навичками, навчаються працювати з партнерами та у колективі вцілому. Дебютом  колективу стала вистава   “Бал для  Попелюшки”, яку студійці презентували для глядача  22 грудня 2019 р.

 Основний склад студійців – діти шкільного віку (від 6 до 17 років).  Заняття у театральній студії  дають школярам можливість стати творцями казкового світу, бути учасниками усіх найбільших заходів у місті, з раннього дитинства виховувати сценічність та органічність. Студійці пробують себе у різних образах, імпровізують. Разом з педагогом розігрують цікаві сюжети, навчаються керувати емоціями і почуттями, діяти у пропонованих обставинах. Керівник не ставить перед собою завдання, щоб усі учасники театральної студії стали професійними артистами, але обов’язково – творчими, мислячими особистостями. Адже заняття у театральній студії впливають на загальний розвиток, допомагають віднайти своє творче «я».

Наразі у репертуарі колективу вже є кілька постановок. Серед них вистави: «Новорічний бал для Попелюшки» (за мотивом казки Шарля Перо),  інсценізація фольклорної замальовки «Хазяйство» Олени Пчілки (молодша група) та української народної казки «Язиката Хвеська» (середня група),  родинна вистава«Крихітка Енні» за мотивами бродвейського мюзиклу, театральний номер «Власною персоною» (із п’єси М.Старицького «За двома зайцями»), реприза “Мюнхаузен, панове!”, сімейний мюзикл “Король Лев”. З даним твором “Дивовижні” здобули І місце в обласному фестивалі  театральних колективів “Подільська сцена 2021” , а також відзначені в номінаціях:

краща режисерська робота;

краща чоловіча робота (Артем Гайдук за роль Шрама);

кращий дебют (Злата Рабчевська  за роль Сімби).