ТЕАТРАЛЬНА СТУДІЯ “ДИВОВИЖНІ”

Керівник колективу – Юлія Іллівна Рабчевська, випускниця Державної академії керівних кадрів культури і мистецтва, спеціальність “театральне мистецтво”.

Театральна студія створена на початку жовтня 2018 року. Вихованці працюють над розвитком сценічної мови, пластики та акторськими навичками, навчаються працювати з партнерами та у колективі вцілому. Дебютом  колективу стала вистава   “Бал для  Попелюшки”, яку студійці призентували для глядача  22 грудня 2019 р.

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина мала хорошу пам’ять, гарних друзів та уміла працювати у колективі, була реалізованою, всебічно розвинутою і відкритою – приведіть її у театральний гурток. Дитячу театральну студію «Дивовижні» ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­міського будинку культури заснувала 2018 року молодий режисер Юлія Рабчевська. Дебютом  колективу стала вистава   “Бал для  Попелюшки”, яку студійці представили для глядача  22 грудня 2019 р. Основний склад студійців – діти шкільного віку (від 6 до 17 років).  Заняття у театральній студії «Дивовижні» дають школярам можливість стати творцями казкового світу, бути учасниками усіх найбільших заходів у місті, з раннього дитинства виховувати сценічність та органічність. Студійці пробують себе у ролях різних персонажів, імпровізують. Разом з педагогом розігрують різні казкові сюжети, навчаються керувати емоціями і почуттями, діяти у пропонованих обставинах. Юні актори навчаються бути у центрі уваги, розвивають навички співпраці у колективі.   Керівник не ставить перед собою завдання, щоб усі учасники театральної студії стали професійними артистами, але обов’язково – творчими, мислячими особистостями. Адже заняття у театральній студії впливають на загальний розвиток, допомагають віднайти своє творче «я». Наразі у репертуарі колективу вже є кілька постановок. Так, дебютом для акторів аматорів  стала постановка музичної казки «Новорічний бал для Попелюшки» (за мотивом казки Шарля Перо). Далі працювали над вивченням фольклору: інсценізація фольклорної замальовки «Хазяйство» Олени Пчілки (молодша група) та української народної казки «Язиката Хвеська» (середня група). А на перші літні канікули пішли відпочивати після прем’єри масштабної постановки сімейного мюзиклу «Крихітка Енні» за мотивами бродвейського мюзиклу. У 2019 колектив заявив про себе на обласному фестивалі театральних колективів «Подільська сцена», де здобув друге місце. Нині юні артисти продовжують плідно працювати над новим репертуаром, вже готовий театральний номер «Власною персоною» (із п’єси М.Старицького «За двома зайцями») з яким перемогли (ІІІ місце) у обласному багатожанровому конкурсі “Я – артист 2020”. Готуються актори  і до маштабної міжгрупової постановки мюзиклу “Король Лев”, що обов’язково стане родзинкою у культурно-сімейному відпочинку для шепетівчан та гостей міста.

[Not a valid template]