Народний молодіжний театр «Браво»

Червінська Галина Володимирівна керівник народного молодіжного театру «Браво».На даній посаді з 2005 року. Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет, спеціальність режисер драматичного театру.

 

 

Молодіжний театр «Браво» створений при міському будинку культури у 1991році. У 1997 році йому присвоєно звання «Народний».

Керівниками театрального колективу були Світлана Люлько, Борис Дробот, а з серпня 2005 р. – Галина Червінська.

Учасниками театру є молодь, яка працює на різних підприємствах міста (педагоги, робітники, службовці та ін), учні шкіл та студенти учбових закладів.

     З 2013  року в театрі створена підліткова театральна група, яка працює за новою програмою, а саме: проводиться  ознайомлення зі сценічною мовою, акторською майстерністю, сценічним рухом – як теоретично, так і практично.

     В репертуарі театрального колективу:

Спектаклі для дорослих та малечі («Дами  і гусари» О. Фредро; «Беда от нежного сердца», В.Сологуб; «Назар Стодоля»,  Т. Шевченко; «Господиня готелю», К. Гольдоні; «За сиротою і бог з калитою», М. Кропивницький; «Острів навпіл», Л. Устинов, «Кошеня на снігу», К. Мєшков, П. Катаєв; «На чуже не зазіхай», Л.Ліпніцька, та ін..), мініатюри, прозові твори, вірші, байки, монологи, сценки, театралізовані прологи, лялькові вистави,   театралізовані дійства та ін..

      Народний аматорський театр «Браво» є неодноразовим учасником Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена», який щорічно проходить у м. Очакові. Колектив нагороджений дипломами «Дипломант», «Лауреат» та цінними подарунками; двічі входив в пам*ятний ювілейний буклет м. Очакова.

      Театр «Браво» приймав участь у фестивалі «Сім культур» у м. Кам*янець – Подільському, а також виступав з виставами: «Женитьба Бальзаминова», А.Островський (2000р) та «Дами і гусари», О.Фредро (2007р.) на обласній сцені, як один з кращих колективів області.

      Колектив став переможцем регіонального туру у Фестивалі мистецтв України «Мистецьким перевеслом квітчаємо свій край» (2009 р.),  брав участь у Регіональному та Всеукраїнському фестивалях «Золота масочка 2014» та «Золота маска 2017» , які проходили у м. Нетішині. 

     Актори театру приймають участь у міських та обласних фестивалях-конкурсах також, як читці. 

     Серекед них  обласний  конкурс читців присвячений  200р народження Т.Г.Шевченка (2014р.), обласний  фестиваль  « Кришталева зірка 2014 »   регіональний фестиваль патріотичного твору ,обласний  конкурс читців , присвячений 188р. від дня народження  Л.Глібова  ( 2015 р.),, обласний фестиваль-конкурс «Лесина казка», присвяченому 145-й річниці від дня народження Л.Українки (2016р.), фестиваль-конкурс «Атом добра та любові» який відбувся у м. Нетішені (2017р.), 

 Театр «Браво» також має грамоти від міського голови та начальника міського відділу культури.