Народний аматорський ансамбль «Ретро»

Легка Людмила Григорівна керівник народного аматорського ансамблю «Ретро».

 

Народний аматорський ансамбль «Ретро» Шепетівського міського будинку культури було створено у 1997 році. Керівником першого складу колективу була  Валентина Віталівна Бренцун. Учасників ансамблю поєднувала любов до популярних пісень минулих років, тобто шлягерів. У своєму художньому мисленні, манері виконання вони прагнули до того, щоб органічно поєднати уявлення про минуле, з відчуттям сучасного світосприйняття. В 2001 році колективу було присвоєно почесне звання  “Народний”

 З 2002 по 2008 рік керівником  колективу   була Іщенко Інна Петрівна, в 2008 -2013  роках колективом керувала Євгенія  Павлівна Гаєвська, а в 2014-2017 роках колектив очолювала Діана  Дмитрівна  Артемчук..На данний час  ансамбль “Реторо” працює з новим  керівником  – Людмилою Григорівною Легкою. В  складі  ансамблю шість чоловік. Це  працівники будинку  культури та  освіти. В репертуарі колективу багато  різнохарактерних творів. Пісні видатних  українських композиторів: О. Білаша, І. Поклада, Б. Янівського, І. Шамо, В..Івасюка, Ю.Рибчинського,О.Горчинського оранжировки на теми українських народних пісень..

  З вересня 2017 року ансамбль «Ретро» очолює Легка Людмила Григорівна , 17.10.1973 р. н., яка закінчила Хмельницьке музичне училище, за спеціальністю викладач фортепіано та керівник вокального ансамблю, а також Рівненський Державний інститут культури за спеціальністю – керівник академічного хору та викладач суміжних дисциплін.

  Репертуар колективу поповнився творам сучасних авторів, серед яких немало творів патріотичного спрямування, а також традиційно колектив працює над творами естрадного жанру таких авторів, як В. Івасюк,  І. Поклада, Г. Татарченка, І. Шамо, О. Злотника і т.д., має свіжий погляд на українську народну пісню та на пісні, які давно полюбились слухачам.

  У березні 2018 року ансамбль «Ретро» став лауреатом премії ІІІ-го ступеня обласного конкурсу «Наш Подільський пісенний краю», та у вересні цього ж року на обласному огляді-конкурсі патріотичної пісні «Все пам’ятає батьківська земля» колектив був нагороджений грамотою за ІІ місце.

  На протязі 2019 року ансамбль в оновленому складі виступає на всіх міських заходах та концертах ,а у листопаді відбувся творчий звіт колективу, в якому були виконані як нові твори, так і твори, які полюбилися нашим постійним слухачам.

  Народний аматорський ансамбль «Ретро» приймає активну участь у всіх запланованих заходах, тематичних вечорах, заходах присвячених професійним та календарним святам, завжди бажаний гість на усіх масових заходах у місті.

Народний аматорський ансамбль «Ретро» приймає активну участь у традиційних заходах, тематичних вечорах, заходах, присвячених професійним та календарним  святам.

[Not a valid template]