Хоровий колектив «Ветеран»

Шнайдер Анатолій Федорович – керівник хорового колективу “Ветеран”, освіта вища – Вінницький державний педагогічний університет.

Одним із найстаріших колективів нашого міста є хор ветеранів війни та праці «Ветеран». Колектив був створений ще у 70-ті роки 20 – го століття. З 1980 року колективом керував Олександр Кондратюк. З 2009 року колектив очолив Михайло Штогрін. Хоровий колектив має багато шанувальників у місті, приймає участь у тематичних вечорах та масових заходах, які проходять у міському будинку культури та місті.

Колектив багато років працював при Шепетівській Раді Ветеранів. В репертуарі колективу твори українських композиторів, воєнні пісні, твори місцевих авторів. Керівник Михайло Штогрін тісно співпрацював із місцевим композитором Володимиром Тузом. Серед них «Зоре моя, вечірняя» на слова Тараса Шевченка та «Діти війни».

З 1 березня 2018 року хор діє при міському будинку культури під керівництвом Анатолія Шнайдера.

В 2019 року хоровий колектив «Ветеран» під керівництвом Анатолія Шнайдера продовжив  свій творчий пошук у вивченні нових творів українських композиторів, обробок українських народних пісень, проведення систематичних  репетицій, залучення нових учасників до колективу. І така системна робота дала свої результати.

Хоровий колектив «Ветеран» взяв участь (10.01) у міському фестивалі колядок та щедрівок на сцені МБК, брав участь (17.02) у міському  святі Проводів зими на сцені міського парку культури та відпочинку, взяв  участь (10.03) у любительському об’єднанні  «Світлиця», присвяченого Дню 8- Березня,  (30.04) участь у міському фестивалі « Пасхальні  візерунки» на площі  імені Т. Шевченка. За участі хорового колективу проходили міські свята  Івана Купала (7.07), День Незалежності (24.08).

 (15.10) колектив взяв участь в благодійному концерті до Дня козацтва.

А підсумком  річної роботи  колективу  став звітний концерт на сцені МБК 20 листопада , де колектив був відзначений Подякою міського голови.

Зараз колектив нараховує 29 учасників