Народний аматорський театр танцю «Віват»

Новомодна Олена Миколаївна керівник народного аматорського театру «Віват». Закінчила магістратуру при Рівненському державному гуманітарному університеті. На займаній посаді з 2009 року.

Колектив     був створений в 1999р. З 2000р. він почав займатися  при Шепетівському міському будинку культури, на чолі з Талімончук Вікторією Іванівною. В 2001 році за активну творчу діяльність, виконавську майстерність колективу було присвоєно почесне звання «народний».. При  ансамблі також  працює підготовча студія.

 

2005р. в січні місяці учасники ансамблю показали глядачам свою нову програму «Чарівна казка». Це була перша спроба  колективу створити хореографічну  виставу. Ця задумка сподобалася як глядачам, так і самим учасникам колективу. Тому  на даний час  в доробку колективу уже є ряд хореографічних вистав. Серед них хореографічна вистава за мотивами  дитячої казки Г.Х. Андерсона «Снігова королева» (2006р), «Сторінками улюблених танців» (2007р.), «Танцює з нами вальс природа» (2008 р.), «Повір в казку» (2009 р.) « Місто наших мрій»(2010), «На перехресті століть» (2011 р.), «Казковий зореліт» (2012р.),«Нові пригоди Маші»(2013р.),”Віват збирає друзів” (2014р.), ” Від мами  починається життя”  (2015р.) , “Україна -це ми” (2016), “У ритмі серця” (2017). 

В 2009 році на посаду керівника колективу прийшла випускниця Рівненського Державного гуманітарного університету Новомодна Олена Миколаївна, яка до цього працювала з підготовчою студією колективу. Цього року колектив працював над вдосконаленням своєї виконавської майстерності, над створенням нових композицій.  Учасники колективу окрім концертної діяльності, приймають участь в конкурсах та фестивалях Серед них міжнародні  фестивалі-конкурси  «Осіння Мозаїка », ” Талант -фест” м. Київ,  «Славянски венец» м. Кранєво  Болгарія,  «Солнце, радость, красота»,м. Несебр Болгарія, регіональне свято танцю «Золоте коло»,  обласний  фестиваль «Твої таланти – Поділля». Всеукрвїнський фестиваль,«Оранжевая бабочка», який проходить в м. Одеса  та багато інших.

У  2017  році керівник  колективу, Олена Новомодна,  проявила себе сама, як організатор регіонального турніру зі спортивно-бальних танців «Кубок Шепетівки», який відбувся 19 листопада. У змаганні прийняло участь більше 500 учасників з різних міст Хмельницької та Рівненської області: м. Волочиська, м. Хмельницького, м. Славути, м. Рівного, м. Здолбунова і м. Шепетівки.  Оцінювали змагання  запрошенні судді вищої категорії, серед них були судді  з Грузії та Болгарії.      

У 2018 р колектив пройшов переатестацію народних аматорських колективів і йому присвоєно звання ” Народний аматорський театр танцю «Віват»