Народний аматорський театр танцю «Віват»

Новомодна Олена Миколаївна керівник народного аматорського театру танцю «Віват». Закінчила магістратуру при Рівненському державному гуманітарному університеті. На займаній посаді з 2009 року.

Колектив     був створений в 1999р. З 2000р. він почав займатися  при Шепетівському міському будинку культури, на чолі з Талімончук Вікторією Іванівною. В 2001 році за активну творчу діяльність, виконавську майстерність колективу було присвоєно почесне звання «народний».. При  ансамблі також  працює підготовча студія.

 

2005р. в січні місяці учасники ансамблю показали глядачам свою нову програму «Чарівна казка». Це була перша спроба  колективу створити хореографічну  виставу. Ця задумка сподобалася як глядачам, так і самим учасникам колективу. Тому  на даний час  в доробку колективу уже є ряд хореографічних вистав. Серед них хореографічна вистава за мотивами  дитячої казки Г.Х. Андерсона «Снігова королева» (2006р), «Сторінками улюблених танців» (2007р.), «Танцює з нами вальс природа» (2008 р.), «Повір в казку» (2009 р.) « Місто наших мрій»(2010), «На перехресті століть» (2011 р.), «Казковий зореліт» (2012р.),«Нові пригоди Маші»(2013р.),”Віват збирає друзів” (2014р.), ” Від мами  починається життя”  (2015р.) , “Україна -це ми” (2016), “У ритмі серця” (2017). 

В 2009 році на посаду керівника колективу прийшла випускниця Рівненського Державного гуманітарного університету Новомодна Олена Миколаївна, яка до цього працювала з підготовчою студією колективу. Цього року колектив працював над вдосконаленням своєї виконавської майстерності, над створенням нових композицій.  Учасники колективу окрім концертної діяльності, приймають участь в конкурсах та фестивалях Серед них міжнародні  фестивалі-конкурси  «Осіння Мозаїка », ” Талант -фест” м. Київ,  «Славянски венец» м. Кранєво  Болгарія,  «Солнце, радость, красота»,м. Несебр Болгарія, регіональне свято танцю «Золоте коло»,  обласний  фестиваль «Твої таланти – Поділля». Всеукрвїнський фестиваль,«Оранжевая бабочка», який проходить в м. Одеса  та багато інших.

У  2017  році керівник  колективу, Олена Новомодна,  проявила себе сама, як організатор регіонального турніру зі спортивно-бальних танців «Кубок Шепетівки», який відбувся 19 листопада. У змаганні прийняло участь більше 500 учасників з різних міст Хмельницької та Рівненської області: м. Волочиська, м. Хмельницького, м. Славути, м. Рівного, м. Здолбунова і м. Шепетівки.  Оцінювали змагання  запрошенні судді вищої категорії, серед них були судді  з Грузії та Болгарії.      

У 2018 р колектив пройшов переатестацію народних аматорських колективів і йому присвоєно звання ” Народний аматорський театр танцю «Віват»

В 2018 році ансамбль відвідав Міжнародний фестиваль народів в Італії м. Ферміньяно, де учасники колективу були почесними гостями з України. Тут діти змогли продемонструвати для жителів Італії та гостей з інших країн свої чудові хореографічні твори в українському стилі «Душа немов лелека», «Душа» та «Київський вальс».

 На початку квітня 2019 року театр танцю «Віват» побував на фестивалі в Кракові Польша «Зіркова феєрія»,де заняв 1 місце. 25 травня 2019 року колектив презентував свою нову шоу-програму «Покоління танцю», яка була присвячена 20-ій річниці з дня створення колективу. На ювілейний звітний концерт були запрошені випускники минулих років, бажаючі з них навіть приймали участь в танцювальних постановках. Приємно відзначити, що багато випускників стали хореографами. Так випускниця 2014 року Катерина Джус, яка зараз закінчує Київську  Академію Кадрів, показала у своїй постановці майстерне виконання сучасних стилів танцю, а Лаврук Каріна, випускниця 2015 року танцювала разом зі своїм колективом «Cute girls». Також в концерті приймали участь відомі в нашому місті колективи « Тріумф» та «Інеш», керівниками яких є найперші випускниці нашого колективу Власюк Анастасія та Інна Головач.   Загалом звітний концерт вийшов дуже чуттєвим, адже за півтори години глядачі змогли побачити всю історію «Вівату» від його заснування і до сьогоднішніх днів.

         В серпні  2019 року «Віватівці» мали можливість побувати в 1 українському дитячому таборі за кордоном «Вместе» , що побудований в республіці Болгарії м. Кітен. Діти мали можливість відпочити на березі Чорного моря. Чудові українські аніматори, цікава розважальна програма, багато різноманітних екскурсій та кружків залишили в кожного тільки приємні спогади про літо 2019. А ще, саме на території цього табору, проходив VI міжнародний шоу-фестиваль талантів екологічного напрямку та здорового способу життя «ZаГрай Intertaiment Fest Літо – 2019», де учасники колективу представили дві танцювальні композиції «У ритмі ночі» та «Латино-американський мікс», остання з яких потрапила на гала-концерт та отримала 1 місце у номінації бальна хореографія. А також колектив відзначив 20 років з часу створення маштабним творчим звітом  “Віват збирає друзів”, де танцювальні номери представили як теперішні віватівці, так і випускники колективу різних років.

3 жовтня  2020 року  незважаючи на перерви в заняттях та подекуди дистанційне навчання через пандемію Ковід-19  колектив зорганізував маштабний святковий концерт “Різдвяний бал “, а також традиційно звітував, цьогоріч із програмою “Сторінками улюблених танців”. 

2021 рік  виявився не менш творчим, так станом на серпень колектив вже взяв участь в 11 конкурсах Регіонального та Всеукраїнського рівня, на яких виборов не одну перемогу для рідного міста. Традиційно підсумки навчального року продемонтрували на творчому звіті “Свято весни”, а також успішно пройшли переатестацію на звання “народний”.

 

[Not a valid template]