Дитячий зразковий театр естрадної пісні «Водограй»

Полуденко Лариса Іллінічна керівник зразкового дитячого театру  естрадної пісні «Водограй» з серпня 2013 року. Освіта середня спеціальна. В 1990 році закінчила Луцьке педагогічне училище.

Театр естрадної пісні «Водограй» був створений  при міському будинку культури в 2004 році Ольгою Олександрівною Войтенко. Займаються в колективі діти віком від шести до шістнадцяти років. Заняття ведуться в трьох напрямках: вокальне мистецтво, акторська майстерність та естрадна хореографія.    За два роки існування на базі колективу були створені гуртові проекти: тріо «Мальви», дует «Василечки», середній і молодший гурти «Водограй». Найкращі солісти стають переможцями і дипломантами міжнародних, всеукраїнських, обласних і міських вокальних конкурсів і фестивалів: Сергій Войтенко, Юля Жуковська, Олена Перепелиця, Ганна Войтюк. Найвищою нагородою, визнанням і стимулом для подальшої натхненної діяльності учасників студії стало присвоєння в 2006 році звання «зразкового». Щороку колектив готує нові програми, з якими звітує на сцені  будинку культури. Так, проведено святкові звітні концерти: «Країна мрій», «Тобі, мамо!», мюзикли: «Настрої природи», «Чарівний ліхтарик» На IV-му регіональному фестивалі-конкурсі дитячих театральних колективів «Золота масочка – 2012» (м. Нетішин) представлений мюзикл був оцінений 2-ю премією.  В 2013 році учасниками колективу було підготовлено новий  мюзикл «Дівчинка з планети Земля».Солісти колективу є лауреатами та переможцями дитячих конкурсів-фестивалів естрадної пісні, таких як: регіонального «Козацька родина», «Шоу західний регіон», «Молодість Надзбруччя»,  «Світ талантів Поділля», всеукраїнських «Прем’єр ліга», «Світ талантів України», «Діти сонця», «Різдв’яні дзвіночки», «Джерело надій» «Наша слава козацька не вмре, не загине», «Новорічна феєрія» міжнародних : «Кримські хвилі ».

З серпня 2013 року колективом керує Полуденко Лариса Ілінічна. Активну участь зразковий театр  естрадної пісні «Водограй» приймає в міських масових заходах, святкових концертах та шоу-програмах.                                  В 2014 році прийняли активну участь в міському фестивалі-конкурсі патріотичної пісні  «З Україною  в серці», де отримали призові місця, в  обласному конкурсі  патріотичної пісні та поезії «Все пам*ятає батьківська земля» та в обласному святі мистецтв «Кришталева зірка-2015». В 2015 році колектив  отримав підтвердження звання «зразкового». Був представлений мюзикл «Їжачок та його мрія».10 жовтня 2015року театр пісні приймав участь у обласному фестивалі-конкурсі патріотичної пісні та поезії.15 січня  2016 року «Водограй» приймав участь у IV традиційному міському фестивалі «Різдв’яна зірочка».

16 травня 2016року театр взяв участь у фестивалі родинної творчості «Перлинка моєї сім’ї» ( м. Шепетівка).

17 січня 2017 року колектив приймав участь у фестивалі колядок «Різдвяна зірочка» (м.Шепетівка).

25 березня 2017 року театр пісні виборов найвищу нагороду- Гран-Прі у всеукраїнському дитячо-молодіжному фестивалі-конкурсі мистецтв «Планета зірок» (м.Хмельницький).

8 квітня відбувся творчий звіт «Тобі Україно, тобі!»                                                        

28 квітня  2017 року колектив прийняв участь у другому регіональному конкурсі солістів-вокалістів «Соняшник», де зайняли 3 місце – Тимошенко А. 2 місце – Громова В. Трохимчук А. Гран-Прі – Лукашук О. (м.Славута).

12 листопада 2017 року «Водограй» прийняв участь у регіональному фестивалі-конкурсі «Атом добра та любові», де зайняли 1 місце. (м.Нетішин).

12.01.2018 р. Участь у міському фестивалі колядок і щедрівок «Різдвяна зірочка».

20.04. 2018 р. Звіт та переатестація  Зразкового театру естрадної пісні «Водограй» показ музичної казки «Колобок шукає друзів». Професійне журі високо оцінили вокальну, акторську та постановочну підготовку і юні артисти “Водограю” вкотре підтвердили звання “зразковий”.

25.01. 2018 р. Показ музичної казки «Колобок шукає друзів» на підтвердження звання «зразковий».

08.11. 2018 р. Участь у Всеукраїнському дитячому фестивалі патріотичної пісні «Наша слава козацька не вмре, не загине!» (с. Хрінники Рівненської області)

18.09. 2018 р.Обласний фестиваль-конкурс сценічних творів на військово-патріотичну тематику «Все пам’ятає батьківська земля» (м.Шепетівка)

10.01.2019. Участь у міському фестивалі Колядок і щедрівок «Різдвяна зірочка» 

14.04. 2019 Участь у Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Україна-це ти!» в м. Київ,де отримали три дипломи першого ступеню та один другого.

30.04. 2019 Участь у Відкритому фестивалі-конкурсі виконавських мистецтв «Мистецьке коло»: диплом за перше місце –Лукашук Олександра також середня група колективу, диплом за друге місце –Трохимчук Анастасія, диплом за третє місце- молодша група, диплом за участь –змішаний колектив «Водограю» 

30.05.2019 Звіт Зразкового театру естрадної пісні «Водограй» під назвою «В ритмі з Україною».

В 2020 році колектив переважно працював дистанційно, через пандемію Ковід-19, але це не завадило здобути І місця в: Міжнародному конкурсі мистецтв “A Galaxy of winners”, Всеукраїнському конкурсі мистецтв “Різдвяний калейдоскоп талантів”.

В 2021 році “Водограй ” успішно пройшов переатестацію на звання “зразковий” із мюзиклом “Неслухняне мишеня”.

 

[Not a valid template]