Дитячий зразковий театр естрадної пісні «Водограй»

 

 

Полуденко Лариса Іллінічна керівник зразкового дитячого театру  естрадної пісні «Водограй» з серпня 2013 року. Освіта середня спеціальна. В 1990 році закінчила Луцьке педагогічне училище.

 

 

 

Театр естрадної пісні «Водограй» був створений  при міському будинку культури в 2004 році Ольгою Олександрівною Войтенко. З 2013 року колективом керує Лариса Іллінічна Полуденко.

Займаються в колективі діти віком від шести до шістнадцяти років. Заняття ведуться в трьох напрямках: вокальне мистецтво, акторська майстерність та хореографія.При  зразковому  театрі естрадної пісні “Водограй”  також працює підготовча студія.

Найвищою нагородою, визнанням і стимулом для подальшої натхненної діяльності учасників колективу стало присвоєння в 2006 році звання «зразкового».

Щороку колектив готує нові програми, з якими звітує на сцені  будинку культури. Так, проведено святкові звітні концерти: «Країна мрій», «Тобі, мамо!» Поставлені, мюзикли: ” Вовк і семеро козенят”,  «Настрої природи», «Чарівний ліхтарик» .”Нова хвиля”  , «Дівчинка з планети Земля»,«Їжачок та його мрія»

Солісти колективу є лауреатами та переможцями дитячих конкурсів-фестивалів естрадної пісні, таких як: регіонального «Козацька родина», «Шоу західний регіон», «Молодість Надзбруччя»,  «Світ талантів Поділля», всеукраїнських «Прем’єр ліга», «Світ талантів України», «Діти сонця», «Різдв’яні дзвіночки», «Джерело надій» «Наша слава козацька не вмре, не загине», «Новорічна феєрія» міжнародних : «Кримські хвилі ” Всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваьі-конкурс мистецтв «Планета зірок» (м.Хмельницький). регіональний конкурс солістів-вокалістів «Соняшник», регіональний фестиваль-конкурс «Атом добра та любові» та інші