Ансамбль скрипалів «Експромт»

   Ансамбль скрипалів «Експромт», керівник Кабацій О.П.

   Ансамбль був створений як акомпонуюча група для вокальних колективів МБК.

   Згодом  учасників ставало більше і вирішено було створити ансамбль скрипалів під назвою «Експромт». В 2014році на благодійному аукціоні ансамбль вперше вийшов з повноцінною програмою. До складу ансамблю входило 7 учасників. Це були випускники ДМШ . Випускники ,які закінчили музичну школу ,але не закінчили любити скрипку і музику. Згодом , до учасників ансамблю приєднувалися  ще випускники, небайдужі до скрипкового мистецтва. І тепер колектив налічує 12 учасників.

   В репертуар колективу входять твори композиторів класиків, твори українських композиторів , але основу репертуару становлять популярні мелодії. Твори виконуються під фонограму і у супроводі фортепіано.

   В вересні 2014р була створена підготовча група, в якій навчаються грати на скрипці діти з 5 років.

   З травня 2017 року створена середня група ансамблю .Учасники – це діти, що вчаться в ДМШ, які бажають грати сучасні мелодії  популярних композиторів.

   З  2015року  розпочалась співпраця з муніципальним естрадно духовим оркестром. Колектив представив на звіті міста спільний проект, який дуже добре був сприйнятий публікою і обласною комісією.

   За два роки співпраці  було зроблено ще два твори.

   Ансамбль «Експромт» активний учасник міських заходів. Колектив  запрошують  на святкові презентації, святкування ювілеїв, святкування професійних свят. В 2016році ансамбль був запрошений на свято міста Славута, дав сольний концерт в м. Ізяславі , був прикрасою ювілею цукрового комбінату.

В 2018році  « Експромт» приймав участь в звітному концерті муніципального естрадно духового оркестру.