Ансамбль скрипалів «Експромт»

Ансамбль скрипалів «Експромт»
Ансамбль скрипалів «Експромт», керівник Кабацій О.П., освіта вища – Рівненський інститут культури.

Ансамбль був створений як акомпонуюча група для вокальних колективів МБК.

Згодом учасників ставало більше і вирішено було створити ансамбль скрипалів під назвою «Експромт». В 2014році на благодійному аукціоні ансамбль вперше вийшов з повноцінною програмою. До складу ансамблю входило 7 учасників. Це були випускники ДМШ . Випускники ,які закінчили музичну школу ,але «не закінчили» любити скрипку і музику. На даний час колектив налічує 11 учасників.

В репертуар колективу входять твори композиторів класиків, твори українських композиторів , але основу репертуару становлять популярні мелодії. Твори виконуються під фонограму і у супроводі фортепіано.

В вересні 2014р була створена підготовча група, в якій навчаються грати на скрипці діти з 5 років.

З травня 2017 року створена середня група ансамблю .Учасники – це діти, що вчаться в ДМШ, які бажають грати сучасні мелодії популярних композиторів.

З 2015року розпочалась співпраця з муніципальним естрадно духовим оркестром. Колектив представив на звіті міста спільний проект, який дуже добре був сприйнятий публікою і обласною комісією.

За два роки співпраці було зроблено ще два твори.

Ансамбль «Експромт» активний учасник міських заходів. Колектив запрошують на святкові презентації, святкування ювілеїв, святкування професійних свят. В 2016році ансамбль був запрошений на свято міста Славута,

дав сольний концерт в м. Ізяславі , був прикрасою ювілею цукрового комбінату.

В 2017році « Експромт» приймав участь в звітному концерті муніципального естрадно духового оркестру. В 2018р. брав участь у творчому вечорі композитора земляка В.Камінського . В тому ж році був зроблений твір А.Кос –Анатольського «Коли заснули сині гори» . На сцені цей твір виконали :

старша ,середня групи у супроводі Муніципального естрадно духового оркестру. В 2018р вперше виступили на сцені БК учасники підготовчої групи.

Колектив продовжує роботу по поповненню новими учасниками і виконанням нових творів.

В 2019р молодша група колективу приймала участь в конкурсі «Мистецьке коло» .Виступ був оцінений членами журі –колектив отримав 1місце.

В 2019р молодша група колективу вперше виступила в концертній програмі до Дня міста на площі м. Шепетівки. В 2019р колектив налічує 23 учасники. Триває робота по збільшенню репертуару та його урізноманітненню.

[Not a valid template]