Народний ансамбль української пісні «Колорит»

    Керівник народного аматорського ансамблю української пісні «Колорит»  – Башинська Ольга Євгенівна. Освіта Середня -спеціальна, закінчила  .Теребовлянське культурно-освітнє училище в 1985 році.

   Народний аматорський ансамбль української пісні «КОЛОРИТ»   було засновано у 1990 році. У 1996 році, після участі у республіканському фестивалі фольклорних колективів «Коляда» у місті Рівному йому було присвоєно звання «народного».

   У витоків заснування колективу була його керівник хормейстер Коваленко Н.М..   З 2004 року керівником колективу стає колишня випускниця Хмельницького музичного училища Гаєвська Є.П. і в серпні 2005 року «Колорит» представляє Хмельницьку область на Майдані Незалежності в м. Києві з нагоди 14 –ї річниці Дня Незалежності України.

   З 2008 року колективом керує Шевчук Валентина Володимирівна. Вона поповнює і оновлює репертуар обрядовими піснями, козацькими, піснями українських композиторів.

«Колорит» є учасником обласних фестивалів «Коляда-2008», «Великодні дзвони», «Наш Подільський пісенний краю».

   У 2010  році народний аматорський ансамбль «Колорит» був учасником регіонального фольклорного свята «Білогірські забави» смт. Білогір*я;обласного огляду-конкурсу вокальних колективів «Наш Подільський пісенний краю».

   2011 рік ознаменувався участю у обласному фольклорному святі «Зелена неділя» смт. Стара Синява та у районному фестивалі-конкурсі «Подільська Покрова».

   2012 рік розпочався участю колективу у фестивалі «В серці кожнім – таїнство Різдва» ; Великодньому фестивалі «Пасхальні візерунки» , обласному фольклорному святі «Вишневецький ярмарок».

   Фестивалем «Різдвяна зірочка» розпочався 2013 рік і відзнакою  колективу дипломом за участь у Великодньому фестивалі «Пасхальні візерунки».

   В 2014 році колектив прийняв участь в обласному огляді-конкурсі вокальних колективів «Наш Подільський пісенний краю», присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. де був нагороджений Грамотою Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.

В 2015 році відбувся звіт-концерт народного аматорського ансамблю  української пісні «Колорит» на підтвердження  звання «народний».

 В 2016 році колектив брав активну участь у всіх культурно – масових заходах міста та Шепетівського МБК.

В 2017 році колектив брав участь у регіональному фестивалі «Різдвяна зірочка», «Великодні писанки»  та «Золоте коло», за участь в яких нагороджений Грамотами.