Народний ансамбль української пісні «Колорит»

   

 Керівник  народного аматорського ансамблю української пісні «Колорит»  – Башинська Ольга Євгенівна. Освіта Середня -спеціальна, закінчила.Теребовлянське культурно-освітнє училище в 1985 році.

   Народний аматорський ансамбль української пісні «КОЛОРИТ»   було засновано у 1990 році. У 1996 році, після участі у республіканському фестивалі фольклорних колективів «Коляда» у місті Рівному йому було присвоєно звання «народного».

   Біля витоків  колективу була його керівник хормейстер Коваленко Н.М..   З 2004 року керівником колективу стає колишня випускниця Хмельницького музичного училища Гаєвська Є.П. і в серпні 2005 року «Колорит» представляє Хмельницьку область на Майдані Незалежності в м. Києві з нагоди 14 –ї річниці Дня Незалежності України.

   З 2008 року колективом керує Шевчук Валентина Володимирівна. Вона поповнює і оновлює репертуар обрядовими піснями, козацькими, піснями українських композиторів.

«Колорит» є учасником обласних фестивалів «Коляда-2008», «Великодні дзвони», «Наш Подільський пісенний краю».

   У 2010  році народний аматорський ансамбль «Колорит» був учасником регіонального фольклорного свята «Білогірські забави» смт. Білогір*я;обласного огляду-конкурсу вокальних колективів «Наш Подільський пісенний краю».

   2011 рік ознаменувався участю у обласному фольклорному святі «Зелена неділя» смт. Стара Синява та у районному фестивалі-конкурсі «Подільська Покрова».

   2012 рік розпочався участю колективу у фестивалі «В серці кожнім – таїнство Різдва» ; Великодньому фестивалі «Пасхальні візерунки» , обласному фольклорному святі «Вишневецький ярмарок».

 Фестивалем «Різдвяна зірочка» розпочався 2013 рік і відзнакою  колективу дипломом за участь у Великодньому фестивалі «Пасхальні візерунки».

   В 2014 році колектив прийняв участь в обласному огляді-конкурсі вокальних колективів «Наш Подільський пісенний краю», присвяченому 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. де був нагороджений Грамотою Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.

В 2015 році відбувся звіт-концерт народного аматорського ансамблю  української пісні «Колорит» на підтвердження  звання «народний».

 В 2016 році колектив брав активну участь у всіх культурно – масових заходах міста та Шепетівського МБК.

В 2017 році колектив брав участь у регіональному фестивалі «Різдвяна зірочка», «Великодні писанки»  та «Золоте коло», за участь в яких нагороджений Грамотами.

В 2018 році  керівником народного аматорського ансамблю української пісні «Колорит» було  призначено  Башинську Ольгу Євгенівну, випускницю Теребовлянського культурно- освітнього училища із спеціальністю – керівник хорового колективу, клубний працівник.

Продовжуючи  творчу і виконавську  майстерність, колектив працює над відродженням української народної пісні.

22.03 взяв участь в обласному фестивалі «Мій пісенний Подільський краю». (отримав третє місце).

У вересні бере участь в обласному фестивалі сценічних творів на військово-патріотичну тематику   «Все пам’ятає батьківська земля» в м. Шепетівка і виборює почесне третє місце. «Колорит» було нагороджено грамотою і кубком.

         Колектив працює над новим репертуаром, прославляючи природу рідного краю, його побут і традиції. Оновлює репертуар на тему стрілецьких пісень.

Протягом 2019 року «Колорит» бере активну участь у майже всіх заходах міста.

Особливо хочеться відзначити участь колективу на фестивалі різдвяних колядок міста «Різдвяна зірочка». На цьому заході ансамбль отримав « Подяку» за відродження української культури та духовності, та активну участь у фестивалі від місцевої влади.

06 липня 2019 року колектив побував на Всеукраїнському етнофестивалі «Болохівські гостини» в м. Старокостантинів і був нагороджений «Подякою» за активну участь виконавчим комітетом Старокостантинівської міської ради.

Особливо гордиться колектив своєю участю на фестивалі- конкурсі гумору та народної і аматорської жартівливої пісні «Лісапетфест 2019» в с.Пятничани, на малій батьківщині Наталії Фаліон, який відбувся 17-18 серпня 2019року і виборов почесне друге місце. Наш колектив став відомим не тільки в області, а на Україні.

В 2020 році  колектив відзначив  своє 30 ліття творчим звітом “30 років співа колоритно для вас “Колорит” та здобув ряд перемог для рідного міста серед них: ІІ місце  Всеукраїнському дистанційному  фестивалі “ЩИРА ПІСНЯ НАД ЖЕРДЯМ ЛЕТИТЬ” та в марафоні обрядових новорічних пісень, де колоритівці вибороли ІІ місце та запрошення на Міжнародний конкурс “Таланти 21 століття” у м.Балчек, у Болгарії.

2021 рік. Колектив  успішно пройшов переатестацію на звання “народний”, а також здобув ІІ місце в Відкритому конкурсі патріотичної пісні “В моєму серці квітне Україна” в Чемерівцях та взяв участь в Всеукраїнському фестивалі творчих колекивів “Чорноострівський ярмарок”.

Отож колектив «Колорит» працює з наснагою і прагне нових звершень та здобутків, прославляючи наше місто і нашу державу.

 

[Not a valid template]