Хореографічна студія «Тріумф»

Хореографічна студія «Тріумф», керівник Власюк А.Д., освіта вища – Рівненський державний університет культури.

Хореографічна студія була створена при міському будинку культури  з 1 вересня 2014 року,як підготовча ,де діти  мали змогу освоювати перші  кроки хореографічного мистецтва. Відвідували в той час колектив 34 дитини віком від 4 до 9 років.

   За період 2015 навчального року у колективі збільшилась кількість учасників та додалась ще одна молодша  група.

   Заняття проводяться по групам:

4-5 років – початкового рівня навчання, підготовча;

6-7 років – другого року навчання, напрямок естрадний танець;

8-9 років – другого року навчання, напрямок класичний танець. При колективі працюють підготовчі групи. 

Протягом 2016 року учасники студії вперше взяли участь у виїзних фестивалях, зокрема: Чемпіонат Хмельницької області – 2016 з сучасного танцю, нагороджені за друге місце в категорії Діти до 11 років Формейшн вільний стиль; Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва «Золоте коло», нагороджені за 2 місце в номінації «сучасна хореографія» молодша вікова категорія; та фестивальArt Talent Fest – 2016, виборовши два других місця в категоріях Діти до 10 р. Формейшн, дует в номінації «естрадний танець».

   У 2017 році колектив розпочав роботу уже з чотирма групами.  Рік розпочався з перемоги на фестивалі «Легенди танцю – 2017» в місті Хмельницькому; 3 місце отримали на всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва « Золоте коло»; 1 місце на всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокально-хореографічного мистецтва «Dance-Vocal-класс», що проходив у місті Києві; 1 місце в регіональному фестивалі-конкурсі мистецтв «Атом добра і любові».

З 1 жовтня 2018 року  хооеографічна студія  носить назву “Тріумф”

У 2018 році студію відвідують 75 дітей віком від 5 до 13 років. Функціонує чотири групи сформовані по віковим категоріям  молодша №1 – 6 років , молодша №2 7-8років, середня 9-10 років та старша 11-13 років.

Студія вдруге звітувала на сцені міського будинку культури і показала звітний концерт під назвою «Танцювальна подорож!» . До уваги глядачів було представлено в різних жанрах чотирнадцять  хореографічних композицій.

У цьому році студія активно приймала участь у заходах та концертах міського будинку культури, таких як: тематичний  вечір присвячений Дню Героїв Небесної Сотні,урочистому вечері до Дня Незалежності України, святковому концерті до Дня людей похилого віку, «Дня Матері», до свята працівників житлово-комунального господарства,  новорічних концертах та інших святах.

Діти студії стали переможцями та призерами фестивалю «Легенди танцю – 2018» в місті Хмельницькому; 2 місце отримали на Всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва « Золоте коло»; три перших місця на Танцювальному фестивалі «Весняний зорепад» м. Хмельницький; Лауреат 1 ступеня на Всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва «Золотий вінець Терпсихори», який проходив в місті Рівне.

Вивчені нові хореографічні постановки «Колискова», «Сонечко», «Світ без війни», «Намалюю тобі зорі», «Леопард та пантера» та ін..

В 2019 році студія втретє звітувала на сцені міського будинку культури і показала звітний концерт під назвою «Танцювальна квітка для любимих матусь».  Захід відбувся 12 травня 2019 р. і був присвячений Дню матері. До уваги глядачів було представлено хореографічні композиції в різних жанрах  У цьому році студія активно приймала участь у заходах та концертах міського будинку культури, таких як

– тематичний  вечір присвячений Дню Героїв Небесної Сотні,

– до свята працівників житлово-комунального господарства,

– в концерті до Дня міста,

–  урочистому вечері до Дня Незалежності України.

–  святковому концерті до Дня людей похилого віку,   

– святковому концерті присвяченому до дня Святого Миколая

–  новорічних концертах та інших концертах та  святах.

       Вивчені нові хореографічні:  «Тобі матусю»,   «Голубка», «Україночки»  та інші.   В репертуарі студії залишилися хореографічні постановки такі, як «Колискова», «Сонечко», «Світ без війни», «Намалюю тобі зорі», «Леопард та пантера» 

       В серпні  2019 року діти з «Тріумфа» мали можливість побувати в  українському дитячому таборі  «Вместе» , що побудований в республіці Болгарії м. Кітен. Учасники колективу не тільки відпочили на березі Чорного моря, де були чудові українські аніматори, цікава розважальна програма, багато різноманітних екскурсій та гуртків  ,а ще і прийняли участь  у VI міжнародному шоу-фестивалі  талантів екологічного напрямку та здорового способу життя «ZаГрай Intertaiment Fest Літо – 2019», де учасники колективу представили дві танцювальні композиції отримали 1 місце у номінації сучасна хореографія у своїй віковій категорії.

 

[Not a valid template]