Хореографічна студія «Тріумф»

Хореографічна студія «Тріумф», керівник Власюк А.Д.

   Хореографічна студія була створена при міському будинку культури  з 1 вересня 2014 року,як підготовча ,де діти  мали змогу освоювати перші  кроки хореографічного мистецтва. Відвідували в той час колектив 34 дитини віком від 4 до 9 років.

   За період 2015 навчального року у колективі збільшилась кількість учасників та додалась ще одна молодша  група.

   Заняття проводяться по групам:

4-5 років – початкового рівня навчання, підготовча;

6-7 років – другого року навчання, напрямок естрадний танець;

8-9 років – другого року навчання, напрямок класичний танець. При колективі працюють підготовчі групи. 

Протягом 2016 року учасники студії вперше взяли участь у виїзних фестивалях, зокрема: Чемпіонат Хмельницької області – 2016 з сучасного танцю, нагороджені за друге місце в категорії Діти до 11 років Формейшн вільний стиль; Всеукраїнський конкурс хореографічного мистецтва «Золоте коло», нагороджені за 2 місце в номінації «сучасна хореографія» молодша вікова категорія; та фестивальArt Talent Fest – 2016, виборовши два других місця в категоріях Діти до 10 р. Формейшн, дует в номінації «естрадний танець».

   У 2017 році колектив розпочав роботу уже з чотирма групами.  Рік розпочався з перемоги на фестивалі «Легенди танцю – 2017» в місті Хмельницькому; 3 місце отримали на всеукраїнському конкурсі хореографічного мистецтва « Золоте коло»; 1 місце на всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокально-хореографічного мистецтва «Dance-Vocal-класс», що проходив у місті Києві; 1 місце в регіональному фестивалі-конкурсі мистецтв «Атом добра і любові».

З 1 жовтня 2018 року  хооеографічна студія  носить назву “Тріумф”